Poniedziałek, 25 maja 2020. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Mariola Karpowicz - kocham Bacha i architekturę sakralną

2015-09-03 14:17:25 (ost. akt: 2015-09-06 13:04:52)

Autor zdjęcia: Jacek Drążkowski

Przedstawiamy Wam współpracowników Gazety Lidzbarskiej. To niezwykli ludzie, którzy wzbogacają nasz tygodnik niezwykłymi zdjęciami i artykułami. To dzięki nim jesteśmy wyjątkowi.

Mariola Adela Karpowicz jest naszą korespondentką już od kilku ładnych lat. To ona oprowadza nas po kościołach Warmii prowadząc dział "Włóczęgostwo fotograficzne Marioli Adeli Karpowicz".

Jest nauczycielką przedmiotów artystycznych i historii w szkole podstawowej. Z pochodzenia gdańszczanka, od 30 lat mieszka w Lidzbarku Warmińskim, z którym jest bardzo silnie związana. Kocha jazz i muzykę dawną.

To dzięki niej możecie obejrzeć fotorelacje z koncertów i wydarzeń kulturalnych w naszym regionie. Artystka, nauczycielka, fotograficzka, podróżniczka…, a prywatnie niezwykle ciepła i sympatyczna osoba.


- Robię zdjęcia, żeby uwiecznić mijane obrazy. Często do nich wracam. W ten sposób mogę "utrwalić chwilę" - Mariola Adela Karpowicz

Mariola prowadzi blog WŁÓCZĘGOSTWO FOTOGRAFICZNE , gdzie możecie śledzić jej fotograficzne wędrówki.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages