Pierwszy taki mecz w historii Gminy Lidzbark Warmiński

2015-06-22 12:39:59(ost. akt: 2015-06-22 13:53:09)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

W piątkowy wieczór 12 czerwca na boisku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku odbył się piłkarski mecz samorządowców. Naprzeciwko siebie stanęły: drużyna pracowników Urzędu Gminy w Lidzbarku Warmińskim oraz drużyna sołtysów i radnych.
Zaciekła walka toczyła się o każdy centymetr boiska żeby zdobyć upragnionego gola. Skuteczna gra drużyny pracowników Urzędu Gminy przyczyniła się do strzelenia przez Wójta Gminy Lidzbark Warmiński Fabiana Andrukajtis trzech goli przeciwnikom.

Spotkanie toczyło się w szybkim tempie. Z minuty na minutę koszulki zawodników stawały się coraz bardziej mokre.

Pierwsza 30-minutowa połowa zakończyła się niespodziewanie wysokim prowadzeniem gospodarzy 4:1. Całe spotkanie zakończyło się sukcesem Urzędu Gminy 5:4, lecz tak naprawdę nie wynik był najważniejszy a dobra zabawa.

Cały mecz odbył się w sympatycznej atmosferze. Z pewnością to nie ostatni tego typu mecz.

Drużyna Urzędu Gminy

Od lewej: Dariusz Staszkiewicz pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pilniku, Tomasz Nykiel Kierownik Referatu Drogownictwa, Fabian Andrukajtis Wójt Gminy Lidzbark Warmiński, Daniel Dymkowski pracownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa, Jacek Dryzylenko pracownik Referatu Drogownictwa, Jan Stolarczyk pracownik Referatu Drogownictwa.

Drużyna radnych i sołtysów

Od lewej: radny Ireneusz Gadomski, sołtys wsi Nowosady Tomasz Kimbar, sołtys wsi Rogóż Daniel Skonieczny, radny Jan Pałka, radny Marcin Będziński, sołtys wsi Knipy Kazimierz Graczyk, sołtys wsi Miłogórze Rafał Wójtowicz, radny Marek Werbicki, sołtys wsi Miejska Wola Ryszard Mulański