Otwarty turniej tenisa ziemnego

2015-03-25 09:11:54(ost. akt: 2015-03-25 10:00:59)
W najbliższy weekend 28-29 marca na hali przy ul. Polnej odbędzie się Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego Mężczyzn o Mistrzostwo Lidzbarka Warmińskiego. Jeszcze można się zgłaszać.
Mecze rozgrywane będą systemem "pucharowym" do dwóch wygranych setów, przy stanie 6:6 w secie o wyniku decyduje tie break, i przy stanie 1:1 w setach o wyniku decyduje tie break.

Do udziału można się zgłaszać w biurze OSiR przy ul. Bartoszyckiej 24 lub mailowo: osir@lidzbarkwarminski.pl. Losowanie par odbędzie się jutro, 26 marca. Szczegółowe informacje są TU