Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim

2015-01-30 12:06:44 (ost. akt: 2015-01-30 12:12:45)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W środę 28 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, odbyła się roczna odprawa lidzbarskich policjantów z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Adama Kołodziejskiego.

W odprawie uczestniczyli zaproszeni goście, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, władz samorządowych a także innych służb mundurowych.

Spotkanie, jak co roku miało na celu podsumowanie działań lidzbarskiej policji za rok 2014. oraz przedstawienie zadań na 2015 r. mających na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu. W swoim wystąpieniu Komendant Powiatowy Policji w Lidzbarku Warmińskim insp. Tomasz Kamiński, przedstawił zebranym efekty pracy poszczególnych pionów komendy oraz stan bezpieczeństwa na terenie powiatu lidzbarskiego.

Podkreślił bardzo dobrą współpracę z instytucjami i władzami samorządowymi. Zwrócił uwagę na zadania stojące przed policjantami w 2015 r. szczególnie w zakresie cyberprzestępczości i poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zakończenie komendant lidzbarskiej policji podziękował wszystkim policjantom za dobrą służbę za przyzwoite wyniki, dobrą służbę i dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu lidzbarskiego.


Źródło: KPP


"Gazeta Lidzbarska" już dziś w kioskach. Tylko ciekawe informacje.Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj[/quote]


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. polska norma #1655440 | 83.9.*.* 4 lut 2015 13:16

  Jaka odprawa, nauczyć się znaków drogowych , podstaw przepisów ruchu drogowego i dopiero zatrzymywać kierujących informując o popełnionym wykroczeniu

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Strasburg #1652966 | 178.16.*.* 2 lut 2015 08:47

  A sprawa "masażu stóp " nadal nierozstrzygnięta ! Bedzie się ciągnęła wielkim smrodem za lidzbarskim posterunkiem ,ponieważ ktoś nie miał jaj !

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Nex Hiob #1652244 | 83.9.*.* 1 lut 2015 09:03

   Ciekawe, czy ustalili roczny limit osób do oklepania i wysłania na chirurgię

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages