2014-12-01 13:14:16(ost. akt: 2014-12-01 14:33:25)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Podczas sobotniego spotkania emocji nie brakowało. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia.
III Liga Wojewódzka Piłki Siatkowej Mężczyzn.

Pierwszy set Kamieniec wygrał 25:19. W drugim sytuacja wydawała się opanowana, ale ostatecznie po kilku dobrych zagrywkach zawodników Kamieńca Wenglorz uległ z takim samym rezultatem, jak w pierwszym secie.

Wydawało się, że zła passa się skończyła.

Trzeci set lidzbarscy zawodnicy rozpoczęli doskonale. Po kilku pięknych atakach i błędach obrony przeciwników reprezentacja Lidzbarka Warmińskiego miała w pewnym momencie przewagę 9 punktów (12:3) i ostatecznie wygrała z wynikiem 25:22.

Najbardziej emocjonujący był set czwarty. Zawodnicy Wenglorza atakowali ostro, a sporo błędów popełniali zawodnicy Kamieńca. Niezwykle zacięcie walczono o każdą piłkę, a po każdym zdobytym przez Lidzbarczan punkcie na sali rozlegały się brawa, którym wtórowały uderzenia w bęben. Niestety ostatecznie to goście wygrali 25:20.

Zawodnicy mieli zastrzeżenia do sędziego liniowego, który kilka razy miał "przeoczyć" punktowe zagrania.

Zapraszamy do galerii zdjęć z niedzielnego spotkania.

Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lubomino.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj