Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Akcja "Zostań naszym aniołem”

2014-11-14 15:01:24 (ost. akt: 2014-11-14 15:04:59)
Organizatorzy akcji zbierają nie tylko pieniądze, ale też nakrętki plastikowe i stare płyty CD

Organizatorzy akcji zbierają nie tylko pieniądze, ale też nakrętki plastikowe i stare płyty CD

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Pod takim hasłem Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk” rozpoczęło w listopadzie lokalną akcję charytatywną — zbiórkę pieniędzy na zakup tablic multimedialnych dla dzieci i młodzieży uczącej się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lidzbarku Warmińskim.

W ramach akcji, w wielu przyjaznych nam punktach miasta (sklepach, miejscach publicznych), staną skarbony z aniołkiem, do których będzie można wrzucić „grosz z reszty”.

Natomiast 4 grudnia odbędzie się kiermasz mikołajkowy pod Wysoką Bramą, podczas którego na terenie miasta kwestować będą na rzecz akcji harcerze i wolontariusze ze szkół średnich.

Przeprowadzimy również w mieście zbiórkę nakrętek i zużytych płyt CD i DVD.

W grudniu ukażą się bezpłatne płyty z oprogramowaniem do samodzielnego rozliczenia PIT 2014. Dobrowolne datki można również wpłacić bezpośrednio na konto „Promyka” z dopiskiem "tablice”.

W celu ułatwienia kontaktu z nami i uzyskania wszelkich informacji dotyczących akcji, utworzyliśmy konto na facebooku: stowarzyszenie-promyk-zostan-naszym-aniolem-lidzbark-warminski

Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem 667 115 188 lub 89 767 25 85. Dzwoniąc do nas uzyskają Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące akcji oraz wysłuchamy wszelkich sugestii i propozycji.

Cieszymy się, że podczas przygotowywania akcji spotkaliśmy wielu życzliwych i pomocnych nam ludzi. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni za ich zaangażowanie.

Wiemy, że w Lidzbarku Warmińskim mieszka mnóstwo wspaniałych, wrażliwych ludzi, który przyczynią się do tego, aby nasza akcja przebiegła pomyślnie i owocnie, a wówczas „równe szanse i integracja nie będą tylko pustymi słowami”.

Organizatorzy akcji

"Gazeta Lidzbarska" już w kioskach. Tylko ciekawe informacje.


Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages