Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Mają Komputerowe Prawo Jazdy

2014-11-06 13:17:52 (ost. akt: 2014-11-06 13:25:25)

Autor zdjęcia: Jacek Drążkowski

Dwanaście pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lidzbarku Warmińskim przystąpiło do egzaminów na Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy (ECDL).

Zakończył się w Lidzbarku Warmińskim kurs obsługi komputerów, w którym brali udział uczestnicy zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

29 października roku aż dwanaście pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lidzbarku Warmińskim przystąpiło do egzaminów na Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy czyli ECDL.

Jak wspominają stres przedegzaminacyjny był wręcz paraliżujący. Na szczęście przemiła osobowość egzaminatorki i solidne przygotowanie w ramach wielogodzinnych kursów sprawiły, iż na umęczonych twarzach szybko zagościły uśmiechy i satysfakcja, że jednak nadążamy za duchem epoki.

Pamiątką po egzaminie jest nie tylko ECDL ale też pamiątkowe fotografie.


Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://orneta.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages