Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Gratulacje dla Karoliny i Darka

2014-10-21 17:01:39 (ost. akt: 2014-10-21 17:05:10)

Autor zdjęcia: Agnieszka Kuształo

W Lidzbarskim Domu Kultury odbyła się uroczystość IX POWIATOWEGO SPOTKANIA Z TALENTEM. Wśród wielu nagrodzonych uczniów ze szkół powiatu lidzbarskiego wyróżnionych zostało dwoje z naszego Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego. Karolina Krokowska i Dariusz Jezierski to uczniowie szczególni i wybitni pod wieloma względami.

Karolina Krokowska to wzorowa uczennica I klasy gimnazjum. Jest miła, uczynna w stosunku do dorosłych, jak również koleżanek i kolegów. Jest zaangażowana w życie szkoły, chętnie uczestniczy w różnych przedsięwzięciach i apelach szkolnych. Bierze aktywny udział w akcjach ekologicznych oraz w akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom i My Też". Wolny czas spędza na zajęciach koła teatralnego "Bajkolandia".
W roku szkolnym 2013/2014 występowała w przedstawieniu "Świniopas" podczas Wojewódzkiego Przeglądu Teatralnego "Mały Teatr Wielkich Aktorów" w Lidzbarku Warmińskim. Swój talent aktorski prezentowała także na przeglądach teatralnych w Bartoszycach i Kętrzynie. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i bardzo pracowita.

Dariusz Jezierski uczeń klasy PDP. Swoim wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce daje przykład swoim rówieśnikom. Aktywny działacz koła ekologicznego i teatralnego "Bajkolandia". Brał udział w przygotowaniach ekologicznych imprez szkolnych, takich jak "Światowy Dzień Zwierząt", "Sortuj z nami kolorami" czy "Do czego potrzebna jest woda".

Aktorskie umiejętności prezentował na przeglądach teatralnych w Bartoszycach, Kętrzynie i Lidzbarku Warmińskim w czasie Wojewódzkiego Przeglądu Teatralnego "Mały Teatr Wielkich Aktorów". Bierze udział w konkursach plastycznych i zawodach sportowych w grze w ringo. Pogodny, uprzejmy i kulturalny.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: AGAK

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. """""""""""""" #1516006 | 178.16.*.* 21 paź 2014 19:06

    Gratulacje

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages