Wtorek, 25 lutego 2020. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Szczęśliwa siódemka

2014-10-06 09:40:03 (ost. akt: 2014-10-06 09:38:37)
Jubilaci (od lewej: Olga i Stanisław Pakulscy, Helena i Zygmunt Wasilewscy, Maria i Grzegorz Szewczykowie
Halina i Wacław Danilewiczowie w towarzystwie kierownik USC Haliny Hejman (pierwsza z lewej) oraz burmistrza Artura Wajsa (z prawej)

Jubilaci (od lewej: Olga i Stanisław Pakulscy, Helena i Zygmunt Wasilewscy, Maria i Grzegorz Szewczykowie Halina i Wacław Danilewiczowie w towarzystwie kierownik USC Haliny Hejman (pierwsza z lewej) oraz burmistrza Artura Wajsa (z prawej)

Autor zdjęcia: materiały USC

Aż siedem par 13 września obchodziło uroczyście jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim pary odnowiły przysięgę małżeńską.

Złote Gody, czyli jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego to szczególne wydarzenie, zwłaszcza w czasach, kiedy jest tak wiele rozwodów i trudno mówić o trwałości związków.

Te siedem par z Lidzbarka Warmińskiego stanowi więc dobry przykład dla młodszych pokoleń.

Na uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Lidzbarku Warmińskim pojawiły się nie tylko pary, ale też ich rodziny i przyjaciele. Były więc gratulacje, kwiaty, prezenty i toasty.

Przysięgę małżeńską przed kierownikiem USC Haliną Hejman odnowili: Olga i Stanisław Pakulscy, Helena i Zygmunt Wasilewscy,
Maria i Grzegorz Szewczykowie, Halina i Wacław Danilewiczowie, Jadwiga i Józef Liberowie, Alina i Tadeusz Ciesielscy, Danuta i Zenon Hrynkiewiczowie.

Medale za Długoletnie Pożycie przyznane małżonkom przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wręczył burmistrz Lidzbarka Warmińskiego.
okPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages