Białołęka Wrestling Cup. Młodzicy triumfowali w Warszawie

2014-09-28 22:29:33(ost. akt: 2014-09-28 22:32:23)

Autor zdjęcia: Krzysztof Przybysz

Wróciliśmy z Warszawy i na VI Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym " Białołęka Wrestling Cup " wygraliśmy klasyfikację drużynową młodzików przed Cementem Gryfem Chełm i Sokołem Lubawa, a w kategorii "dzieci" zajęliśmy drużynowo 4 miejsce.
Urmanowicz Jakub - brąz - 32 kg

Warto również wspomnieć o Piotrku Wiśniewskim, który w miniony weekend wywalczył z Budowlanymi Olsztyn - brązowy medal drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Warszawie . Za tydzień jedziemy do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie nasi zapaśnicy będą walczyć w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu klasycznym.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: