Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

"Karne zdjęcie za złe parkowanie"

2014-09-18 10:30:51 (ost. akt: 2015-01-23 10:08:20)
Ulica 30 - lecia w Lidzbarku Warmińskim

Ulica 30 - lecia w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Czytelnik

Długo nie publikowaliśmy nowych zdjęć "sprytnych" kierowców z Powiatu Lidzbarskiego, co nie znaczy, że problem zniknął. Otrzymaliśmy cztery zdjęcia z ulicy 30-lecia w Lidzbarku Warmińskim.

Na naszej stronie internetowej będziemy zamieszczać nadesłane przez czytelników zdjęcia pokazujące lekkomyślne parkowanie kierowców i miejsca nieprzyjazne dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami.


Każdy, kto kiedykolwiek spacerował z wózkiem zna ten problem. Jest wiele miejsc, gdzie nie sposób jest wjechać z powodu źle zaprojektowanego krawężnika, schodów czy barierek.
Także wielu kierowców ma w nosie przepisy ruchu drogowego i uważa, że może parkować gdzie chce i jak chce, nie bacząc, że tym sposobem utrudniają ruch pieszym, a często całkowicie uniemożliwiają poruszanie się osobom niepełnosprawnym.
To bardzo egoistyczne i bezmyślne zachowanie i powinno być piętnowane.

W Internecie często można natknąć się na zdjęcia zaparkowanych w niewłaściwy sposób pojazdów.

Podobną akcję zaczynamy w naszym powiecie!

Na naszej stronie internetowej będziemy zamieszczać nadesłane przez czytelników zdjęcia pokazujące lekkomyślne zachowania kierowców i miejsca nieprzyjazne dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami.

Może dzięki temu ktoś zastanowi się dwa razy, zanim zablokuje chodnik, ścieżkę rowerową, parking czy przejście dla pieszych.

Zachęcamy wszystkich do przesyłania swoich zdjęć. Może tym sposobem uda nam się wspólnie poprawić sytuację w naszym powiecie.Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl z informacją, gdzie zostało zrobione.ok


"Gazeta Lidzbarska" już w kioskach. Tylko ciekawe informacje.Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj[/quote]


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (51) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. AsdKiller #1739473 | 178.36.*.* 21 maj 2015 22:32

  Szczerze? Głupota ludzka nie zna granic, ale... też zaparkowałem raz swoim samochodem na parkingu, że linnie miałem pod samochodem. Po godzinie czasu wracam, a przechodzili policjanci. Do mnie pretensje jak zaparkowałem. To zapytałem czy widzieli sytuacje godzine wcześniej, chcieli wytłumaczenia to dostali... samochody tak ustawione były, że nie było wyboru inaczej stanąć... Nie można z góry osądzac, że ktoś tak zaparkował, jeden samochód potrafi zmienić parkowanie 80% parkingu...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Lidzbark #1654933 | 213.5.*.* 3 lut 2015 20:42

  Tor przeszkód dla matki z wózkiem. Nie da rady po chodniku trzeba z dzieckiem wyjechać na jezdnię.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. 30 lecia #1643874 | 81.163.*.* 23 sty 2015 15:15

  Tam za każdym razem tak stoją, ja na co dzień mijam te samochody i nie widze problemu. Tylko lidzbarskie cebulaki widzą w tym problem.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. domi #1643661 | 83.238.*.* 23 sty 2015 11:12

  bez przesady, to biuro rachunkowe i tam zawsze stają jak chcą, każdy praktycznie się zna i bez problemu mozna odjechać ... lepiej popatrzcie jak na mieście stają na zakazach a nie pod prywatnym budynkiem ; )

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Skow #1564616 | 178.36.*.* 20 lis 2014 21:45

  Dlaczego rejestracje zakryte? Nie zamazujcie!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (51)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages