środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Technologie w służbie natury

2014-09-17 10:16:40 (ost. akt: 2014-09-17 12:24:14)

Około 130 przedstawicieli biznesu, samorządu, organizacji pozarządowych i instytucji zajmujących się ochroną przyrody i zagadnieniami ekologii wzięło udział w konferencji pod hasłem „Nowe technologie w służbie ochrony środowiska” w ramach I Międzynarodowych Dni Ekologii na Warmii i Mazurach.


Spotkanie trwało dwa dni 9 i 10 września, a odbyło się w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. W konferencji uczestniczyli głównie Polacy i Rosjanie z Obwodu Kaliningradzkiego (ok. 50 osób).

— Jestem zbudowana i zadowolona z przebiegu konferencji — podsumowuje krótko Ewa Domaradzka-Ziarek, prezes fundacji "Moda na Warmię i Mazury" partnera organizatora - Warmińsko-Mazurskiej Agencji Energetycznej.

— Cieszę się bo wszyscy uczestnicy konferencji znalazły partnerów do rozmów i współpracy. Był też bardzo wysoki poziom prezentacji przygotowanych przez przedsiębiorców, którzy pokazali w nich między innymi interesujące nowoczesne technologie, ciekawe nowatorskie rozwiązania.

Wspomniane prezentacje przygotowały między innymi takie podmioty jak: Centrum Badań Energii Odnawialnej Olsztyn UWM, PrzemGri, CORAB, Fotowoltaika, PREDA , Wodmiar, ECO-PELLET.

W konferencji uczestniczył też oczywiście prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie Adam Krzyśków. Opowiedział gościom o najcenniejszych zasobach przyrodniczych naszego województwa i nakreślił politykę podległej mu instytucji między dotyczącej między innymi proekologicznych technologii.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages