Lekkoatletyczne Drużynowe Zawody Szkół Gimnazjalnych
2014-06-13 14:03:15(ost. akt: 2014-06-13 14:33:37)
10 czerwca na Stadionie Miejskim w Lidzbarku Warmińskim obyły się Lekkoatletyczne Drużynowe Zawody Szkół Gimnazjalnych Powiatu Lidzbarskiego o Puchar Dyrektora MDK.
Do zawodów zgłosiło się Publiczne Gimnazjum w Kraszewie, Gimnazjum w Lubominie, Publiczne Gimnazjum w Kiwitach, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim i Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim.
Zawodnicy rywalizowali w 7 konkurencjach: bieg na 100, 300, 600 i 1000 metrów, skok wzwyż, skok w dal oraz pchnięcie kulą.
Zawodnicy rywalizowali w 7 konkurencjach: bieg na 100, 300, 600 i 1000 metrów, skok wzwyż, skok w dal oraz pchnięcie kulą.
Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto
w Lidzbarku Warmińskim. Otwarcia sportowych zmagań dokonał Starosta Powiatu Lidzbarskiego Jan Harhaj.
Pomysłodawcą powyższej imprezy sportowej i osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg zawodów był Andrzej Gieryszewski.
Pomysłodawcą powyższej imprezy sportowej i osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg zawodów był Andrzej Gieryszewski.
Wyniki w poszczególnych konkurencjach:
DZIEWCZĘTA
Bieg na 100m:
I miejsce – Natalia Polak, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
II miejsce – Natalia Kuźma, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Emilia Bartoszewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Bieg na 300m:
I miejsce – Paulina Dudkiewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Emilia Bartoszewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Kamila Łazoryszyn, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
Bieg na 600m:
I miejsce – Agnieszka Wardal, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Dominika Falkowska, Gimnazjum w Lubominie
III miejsce – Weronika Konwicka, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Skok w dal:
I miejsce – Natalia Polak, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
II miejsce – Natalia Kuźma, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Karolina Łokucijewska, Gimnazjum w Lubominie
Skok wzwyż:
I miejsce – Kinga Pastusiak, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Paulina Dudkiewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Judyta Witas, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
Pchnięcie kulą:
I miejsce – Karolina Walczyńska, Publiczne Gimnazjum w Kiwitach
II miejsce – Weronika Madej, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Kinga Pastusiak, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
CHŁOPCY
Bieg na 100m:
I miejsce – Dawid Magun, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
II miejsce – Mateusz Wimmer, Gimnazjum w Lubominie
III miejsce – Jakub Orłowski, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
DZIEWCZĘTA
Bieg na 100m:
I miejsce – Natalia Polak, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
II miejsce – Natalia Kuźma, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Emilia Bartoszewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Bieg na 300m:
I miejsce – Paulina Dudkiewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Emilia Bartoszewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Kamila Łazoryszyn, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
Bieg na 600m:
I miejsce – Agnieszka Wardal, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Dominika Falkowska, Gimnazjum w Lubominie
III miejsce – Weronika Konwicka, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Skok w dal:
I miejsce – Natalia Polak, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
II miejsce – Natalia Kuźma, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Karolina Łokucijewska, Gimnazjum w Lubominie
Skok wzwyż:
I miejsce – Kinga Pastusiak, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Paulina Dudkiewicz, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Judyta Witas, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
Pchnięcie kulą:
I miejsce – Karolina Walczyńska, Publiczne Gimnazjum w Kiwitach
II miejsce – Weronika Madej, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Kinga Pastusiak, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
CHŁOPCY
Bieg na 100m:
I miejsce – Dawid Magun, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
II miejsce – Mateusz Wimmer, Gimnazjum w Lubominie
III miejsce – Jakub Orłowski, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Bieg na 300m:
I miejsce – Rafał Krawczyk, Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Kamil Trubiło, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Łukasz Trubiło, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Bieg na 1000m:
I miejsce – Rafał Krawczyk, Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Michał Szumny, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
III miejsce – Kamil Lullies – Gimnazjum w Lubominie
Skok w dal:
I miejsce – Marcin Wyrębek, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Kamil Lullies – Gimnazjum w Lubominie
III miejsce – Paweł Czerwiński, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Skok wzwyż:
I miejsce – Krzysztof Karkowski, Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku
Warmińskim
II miejsce – Michał Szumny, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
III miejsce – Bartosz Kret, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce - Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
III miejsce – Gimnazjum w Lubominie
IV miejsce – Publiczne Gimnazjum w Kiwitach
V miejsce – Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim
I miejsce – Rafał Krawczyk, Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Kamil Trubiło, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
III miejsce – Łukasz Trubiło, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Bieg na 1000m:
I miejsce – Rafał Krawczyk, Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Michał Szumny, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
III miejsce – Kamil Lullies – Gimnazjum w Lubominie
Skok w dal:
I miejsce – Marcin Wyrębek, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Kamil Lullies – Gimnazjum w Lubominie
III miejsce – Paweł Czerwiński, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Skok wzwyż:
I miejsce – Krzysztof Karkowski, Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku
Warmińskim
II miejsce – Michał Szumny, Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
III miejsce – Bartosz Kret, Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce - Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
II miejsce – Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
III miejsce – Gimnazjum w Lubominie
IV miejsce – Publiczne Gimnazjum w Kiwitach
V miejsce – Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez