Kolejne sukcesy lidzbarskich zawodników motocrossowych

2014-06-03 12:33:50(ost. akt: 2014-06-03 12:48:05)
Marcin Szczepański zajął 1. miejsce w klasie MX B

Autor zdjęcia: MXLIPNO

W niedzielę, 1 czerwca, na torze motocrossowym Plebanka w Więcborku odbyły się wyścigi kolejnej rundy Motocrossowych Mistrzostw Strefy Północnej.
Bardzo dobrze przygotowany tor, świetna organizacja, tłumy kibiców i sportowa rywalizacja sprawiły, że te zawody były prawdziwym świętem motocrossu. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji, których najwięcej było podczas połączonych wyścigów klas MX Open i MX2 Junior oraz wyścigu klas MX1C i MX2C. W tym drugim na maszynie startowej stanęło aż 40 zawodników.

Na podium w swoich klasach znalazło się dwóch zawodników MK Lidzbark Warmiński. Marcin Szczepański zajął 1. miejsce w klasie MX B, a Jakub Baranowski uplasował się na drugim miejscu w klasie MX 85. Bardzo dobra postawa wszystkich zawodników tego klubu sprawiła, że MK Lidzbark Warmiński przesunął się na trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej, w której łącznie sklasyfikowanych jest 35. zespołów. Miejsce na podium również wywalczył zawodnik WAMK Lidzbark Warmiński- Kamil Maczukin, który zajął 3. miejsce w klasie MX1C.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: