Wtorek, 19 lutego 2019. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Gdzie pieką najlepszy chleb lub ciasta? RANKING

2014-02-24 12:00:00 (ost. akt: 2014-03-26 14:03:47)

Autor zdjęcia: Zbigniew Wożniak

Gdzie piecze się najlepszy chleb sprzedawany na terenie naszego powiatu? Gdzie kupujecie najsmaczniejsze ciasta i ciasteczka?

Rusza plebiscyt, w którym nasi czytelnicy będą mogli wybrać najlepszą piekarnię, czy też cukiernię albo piekarnio-cukiernię. Chyba nie będzie to trudne, codziennie spożywamy nasz chleb powszedni, a ciasteczek też sobie nie odmawiamy. Doceńmy te najlepsze wypieki.

Nie pozwólcie, by wasza ulubiona piekarnia czy cukiernia przegrała! Plebiscyt trwa do 14 kwietnia i ma dwa etapy. Pierwszy zakończy się 31 marca i zostanie w nim wybrany „Mistrz wypieków” powiatu. Drugi etap zacznie się 2 kwietnia i potrwa do 14 kwietnia. Zostanie w nim wybrany Mistrz wypieków „Gazety Olsztyńskiej”.

Głosowanie odbywa się za pomocą sms-ów. Tytuł Mistrza powiatu wypieków przypadnie temu kandydatowi, który otrzyma największą liczbę głosów. Zwycięzca otrzyma pamiątkowy certyfikat, a na łamach tygodnika opiszemy jego receptę na dobre wypieki. Poza tym laureat zakwalifikuje się do etapu regionalnego naszej zabawy, gdzie będzie walczył o tytuł Mistrza wypieków "Gazety Olsztyńskiej".

Nie ma twojej ulubionej piekarni czy cukierni? Wyślij nam jej nazwę i adres e-mailem: plebiscyty@gazetaolsztynska.pl. W temacie wpiszcie - Mistrz wypieków.

Głosujcie!
Sweet Coffee LIDZBARK WARMIŃSKI. SMS o treści gl.mw.1 na numer 7148
Warmińska LIDZBARK WARMIŃSKI. SMS o treści gl.mw.2 na numer 7148
Caffee Pasja LIDZBARK WARMIŃSKI. SMS o treści gl.mw.3 na numer 7148
Piekarnia "SPOŁEM", LIDZBARK WARMIŃSKI. SMS o treści gl.mw.4 na numer 7148
Cukiernia Złoty Róg, LIDZBARK WARMIŃSKI. SMS o treści gl.mw.5 na numer 7148

(Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)


TOP 3


Regulamin

fot. sxc.hu

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages