Medalowa reprezentacja Lidzbarka Warmińskiego

2024-02-28 08:30:00(ost. akt: 2024-02-28 08:32:28)
Marek Olszewski i ppł; Mariusz Gębski

Autor zdjęcia: Album prywatny

Dwa srebrne medale zdobył ppł; Mariusz Gębski, a srebrny i brązowy Marek Olszewski, obaj z Lidzbarka Warmińskiego, podczas Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu.
W sobotę 24 lutego w Toruniu odbywały się Mistrzostwa Polski Masters w LA. Lidzbark Warmiński wzbogacił się o 4 medale. Zdobyli je Mariusz Gębski i Marek Olszewski. Marek Olszewski: M 50 - srebrny medal skok w dal, brązowy w skoku wzwyż, 4 m. bieg 60m ppł; Mariusz Gębski: M45 - srebrny medal w biegu na 60m ppł., srebrny medal w skoku wzwyż, 6 m. skok w dal.

Marek Olszewski na FB napisał: "Wspólne treningi z Ryszard Gudaniec M70, który tym razem ze względów zdrowotnych nie startował, przyniosły efekty w postaci wielkiej satysfakcji z pokonywania słabości, zmęczenia, ograniczeń oraz dążenia do osiągania wyników sportowych w każdym wieku".
Przed lidzbarskimi sportowcami Mistrzostwa Europy Masters LA w Toruniu w połowie marca.